ART / Oil paintings / Oil painting 13062014
nr 1306 2014
OIL PAINTING
H Rossander, Kust med båtar, signed. Oil on canvas, 27x33,
H Rossander, Kust med båtar, signerad. Olja på duk, 27x33 cm
600
SEK 150
Monday February 10 2020
at 19:04:45
6/2 16:36:42
100 kr
10/2 13:06:55